Pranešimai

Cirkai ir bolido pabaiga

Vaizdas
 Na cirkinomės su vaikais laukuose aplink namus, gazavom, vaikai mokėsi sukioti "baranką". Burnout'čiuksą irgi įšovėm. Tada vaikai nusprendė padažyti bolidžiuksą, nes kažkaip suprato, kad galima daryti, bet ką su juo. Kaip ir tiesa, bet tėtis vistiek buvo gerai nustebintas :D Na ir po šito, nusprendžiau, kad daugiau planų neturiu ir išpardaviau, numerius JDN 464 nupirko japoniškų auto mėgėjas, mašiną paėmė be numeriu ardymui. Visi laimingi ir patenkinti, vieta sekančiam projektui atsilaisvino.

Palėkimas auto moto parke

Vaizdas
 Kadangi nesukaupėm pakankamai ūpo išsiruošti į F-Race 200, teko improvizuoti ir šiaip ne taip išlįsti į kitą trasą. Tai žvyro trasa, gana įdomi su nemažai posūkių. Būtų buvę visai fainiai, bet gadino nuotaiką buldozeris kuris karts nuo karto pastodavo kelią, nes lygino trasą. Gaila, kad vairuotojas nesusiprato nedirbti, nors trasą rezervavome iš anksto ir mokėjome pinigus.  Anyhow, palėkėme, užsidėjau varnelę, kad bolidas išpildė savo paskirtį, ne tik laukuose aplink namus, bet ir traselėje.

Pradžia - senas trantas

Vaizdas
 Po nuostabaus Ford Focus ir debiuto F-race, norėjosi pratęsti vaib'ą ir paskubomis ikirtau Almerą. Kebulas nesupuvęs,. bet palankstytas, variklį kažkas biški netaip (pasirodo gana daug), ai gerai pagalvojau suveis, pasikeisiu kokį davikliuką ir atsigaus. Na nebuvo didelių siurprizų parsivarant namo, netraukė, duso, bet gryžom iš Kauno į Vilniuką. Tada pradėjau žiurėt kas ten bet bėdos ir prasidėjo. Kuro spėgis šokinėjo ir buvo per didelis, turi būti trys bar ant gazų, o buvo keturi. Keičiam pompikę, rrr.lt gelbėja. Oro filtras baisus, keičiam, nu ir tada misfire ir nekylančios apsukos ties trim tūkstančiais. Bandžiau babynas keisti, žvakes, purkštukus, cam/crank sensorius (beje pastarieji truputi padėjo), niekas iš esmės nepapdėjo. Gerai, kad galėdavau papirkti iš rrr.lt ir paskui grąžinti. Nusprendžiau pažiūrėt į problemas iš esmės ir papirkau osciloscopą. Žiauriai patiko ką gali su juo pamatyti, ir suradau, kad tikrai blogas MAF'as. Čia ant pilno gazo, vidilis langelis su bl...